Forum Świnoujskiego Fandomu

Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

4 posters

    One Ok Rock

    Derex
    Derex
    Moderator
    Moderator


    Liczba postów : 47
    Data dołączenia : 29/02/2012
    Wiek : 29
    Skąd : Świnoujście

    One Ok Rock Empty One Ok Rock

    Pisanie by Derex Pon Mar 05, 2012 4:37 pm

    One Ok Rock Oneokrock445
    One Ok Rock to mój ulubiony zespół grający j-rocka chociaż wiele osób krytykuje go za zbyt amerykański styl. W skład zespołu wchodzą:
    • Taka - wokal
    • Toru - gitara elektryczna i wokal
    • Ryota - gitara basowa
    • Tomoya - perkusja

    Początkowo w ekipie znajdował się gitarzysta Alex (Alexander Onizawa) który jednak został aresztowany ponieważ w pociągu lekko niechcący szturchnął dziewczynę (szczegółów nie znam) a ta podała go do sądu i Alex był zmuszony opuścić zespół.
    One Ok Rock Img3195i
    Zespół zyskał swoją popularność głównie dzięki świetnemu wokalu Taki, który śpiewa od małego i ma niezłe ADHD (znany jest z tego, że na koncertach robi fikołki i takie tam ^^).
    One Ok Rock P20110621174912

    Do tej pory zespół wydał parę albumów oraz singli.
    Spoiler:
    Ich najnowszy album Zankyou Reference (残響リファレンス 初回盤) jest naprawdę godny uwagi dla osób lubiących dobrego rocka. Album zawiera w sobie 11 utorów w tym utwory z singla Re:make.


    Ostatnio również ten zespół stał się popularny ponieważ to ich piosenka została wykorzystana w trailerze Black Rock Shooter The Game.


    Są to nowe piosenki ale te starsze też cieszą się sporą popularnością, jak na przykład piosenka Keep it Real z singla o tym samym tytule.


    Dość znana jest również piosenka Liar z albumu Niche Syndorme (Nicheシンドローム).


    Do swoich ulubionych piosenek tego zespołu zaliczam również Et Cetra, Shake it down, Wherever you are, Rock Scissors Paper, Ansaizunia (アンサイズニア).
    Jest ich więcej ale nie chce mi się pisać, to te takie najważniejsze i zachęcam do ich przesłuchania ^^
    PooruHellsing
    PooruHellsing


    Liczba postów : 60
    Data dołączenia : 04/03/2012
    Wiek : 27
    Skąd : Świnoujście

    One Ok Rock Empty Re: One Ok Rock

    Pisanie by PooruHellsing Pon Mar 05, 2012 4:40 pm

    Słuchałem ich przed Black Rock Shooter. :hipsterkitty:

    A moimi ulubionymi kawałkami są Keep It Real oraz Liar =3
    Sesquacz
    Sesquacz


    Liczba postów : 15
    Data dołączenia : 04/03/2012
    Wiek : 30
    Skąd : Świnoujście

    One Ok Rock Empty Re: One Ok Rock

    Pisanie by Sesquacz Pon Mar 05, 2012 5:22 pm

    Liar jest boskie :*
    Tusiaa
    Tusiaa


    Liczba postów : 10
    Data dołączenia : 04/03/2012
    Wiek : 29
    Skąd : Świnoujście

    One Ok Rock Empty Re: One Ok Rock

    Pisanie by Tusiaa Wto Mar 06, 2012 4:34 pm

    Mogłam się spodziewać, że coś o nich dodasz. =w= Awww, kocham ich i MAM NADZIEJĘ NA KONCERT W ŚWINOUJŚCIU! Słuchałam ich przez całe wakacje, dobrze, że sobie pryzpomniałam o ich istnieniu, idę ściągać piosenki na fona, by mieć co słuchać. =u=

    Uwielbiam No Scared, KoinoaibouKokoronokupido~ Zresztą wszystko od nich kocham. *O*

    Sponsored content


    One Ok Rock Empty Re: One Ok Rock

    Pisanie by Sponsored content


      Obecny czas to Pon Kwi 29, 2024 3:36 pm