Forum Świnoujskiego Fandomu

Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

    Konwent? Świnoujściu? Nie niemożliwe.

    Shizuku
    Shizuku
    Moderator
    Moderator


    Liczba postów : 50
    Data dołączenia : 03/03/2012
    Wiek : 28
    Skąd : Świnoujście

    Konwent?  Świnoujściu? Nie niemożliwe. Empty Konwent? Świnoujściu? Nie niemożliwe.

    Pisanie by Shizuku Sob Lis 24, 2012 9:35 pm

    No to tak. Mój tata, jako zapalony organizator wszelkiego typu imprez, osoba mająca fajne kontakty, pyta się mnie ostatnio co się robi na konwentach. Po opowiedzeniu mu co JA robiłam i co JA widziałam, ale dodając jeszcze to ze na rok 2013 planuje się mało konwentów i to żaden w Zachodniopomorskiem, mój tata doszedł do wniosku ze chciał by zorganizować jakiś konwent u mnie, w Świnoujściu. Pomysł z początku wydał mi się śmieszny, bo u nas nie ma grupy ludzi na tyle doświadczonej by organizować konwent, ale tak po namyśle, mogło by to wypalić. I tak nie przyjedzie do nas tyle osób jak na np. Animatsuri do Wa-wy. Ale nie koniecznie musi być to grupa ściśle Świnoujska. Może być mieszana, jeżeli inni pomogą. Dlatego wychodzi pytanie:
    1.Kto był by tak na pierwszy plan w stanie przyjechać do takiej mieściny na konwent (tani) w wakacje? / Być na miejscu jako wsparcie.
    Oraz co myślicie o tym Wiem, że już kiedyś wyszedł ten temat, ale teraz sam pomysł jest lepiej dopracowany.

      Obecny czas to Pon Kwi 29, 2024 1:10 pm