Forum Świnoujskiego Fandomu

Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

    Odrodzenie

    Shizuku
    Shizuku
    Moderator
    Moderator


    Liczba postów : 50
    Data dołączenia : 03/03/2012
    Wiek : 28
    Skąd : Świnoujście

    Odrodzenie Empty Odrodzenie

    Pisanie by Shizuku Pon Sie 27, 2012 9:50 am

    Powiedzcie mi proszę, Świnoujscy mangowcy, czy chcecie żeby spotkania klubu się odbywały w tym roku szkolnym? Bo ja będę przyjeżdżać za każdym razem jak moja mama w weekend będzie w Świnoujściu i mam zamiar wtedy robić spotkanie. Standardowo sobota, ale nie wiem jeszcze która godzina.

    Słuchajcie, w tym roku, jeżeli zbierze się grupa odrobine większa niż w zeszłym roku, to chciała bym zorganizować to dużo lepiej. W tym wypadku skierowałam się do potrzebnej osoby i teraz czekam tylko na odpowiedz. Jeżeli będzie twierdząca,
    to oczekujcie spotkania teraz, jeszcze przed końcem, bo chce Wam coś wytłumaczyć. Wiem że Dużo z Was nie chodziło w zeszlym roku szkolnymn na te spotkania, ale prosze, przyjdzie chociaż raz na to organizacyjne, pogadamy itd.

    Do tego, jeżeli do świąt, do WOŚPu będzie ambitnych tyle osób żeby coś zrobić, mam zamiar pokazać nas na WOŚPie oraz potem poprosić o finansową pomoć klubu do urzędu (jak reklamowanie, plakaty, moze koszulki klubowe, przypinki czy coś jeszcze nic nie wiem, nie obiecuje, chodź plakaty na pewno będą)

      Obecny czas to Pon Kwi 29, 2024 8:18 am