Forum Świnoujskiego Fandomu

Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

2 posters

    [Derex] Moje Ulubione

    Derex
    Derex
    Moderator
    Moderator


    Liczba postów : 47
    Data dołączenia : 29/02/2012
    Wiek : 29
    Skąd : Świnoujście

    [Derex] Moje Ulubione Empty [Derex] Moje Ulubione

    Pisanie by Derex Pią Mar 09, 2012 3:23 pm

    Bardzo lubię amv i jak już zacznę oglądać to bardzo ciężko mnie od tego oderwać ^^ Na każdym konwencie na jakim jestem muszę też odwiedzić AMV więc parę swoich perełek mam.

    1. Piękne AMV o miłości i uczuciach.Draw With Me (wideo na dole strony).

    2. Otoshigami The Game AMV wykonane naprawdę w fajnym stylu. Piosenka też wpada w ucho ^^


    3. My Bitches, poznaj dziewczynę dobrze zanim zaczniesz się z nią umawiać : P


    4. War is Won- AMV z anime Code Geass pokazujące 'realie' wojny.


    5. Life is Beautigul- video pokazujące, że anime to nie tylko biegające cycate panienki z super mocami ale też wzruszające i poważne sceny.

      (jeżeli nie wczytuje sie wam video to klikać w link: https://www.youtube.com/watch?v=E0slhWiBVr4 )

    6. All in One- szybkie amv ze scenami walki.


    Z czasem będę odnajdywał jeszcze lepsze AMV i zapewne będę je linkował tutaj. Jeżeli chcecie poznać moją opinię albo sami chcecie wyrazić swoją na temat 'moich ulubionych amv' to piszcie ^^
    Shizuku
    Shizuku
    Moderator
    Moderator


    Liczba postów : 50
    Data dołączenia : 03/03/2012
    Wiek : 28
    Skąd : Świnoujście

    [Derex] Moje Ulubione Empty Re: [Derex] Moje Ulubione

    Pisanie by Shizuku Sob Mar 10, 2012 1:52 pm

    Oglądając "War is Won" aż zachciało mi się obejrzeć Code Geass ale wiem że ma dużo odcinków. Smile A zero jest na swój sposób słodki *w*

      Obecny czas to Pon Kwi 29, 2024 1:31 pm