Forum Świnoujskiego Fandomu

Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

2 posters

    Dragon Age

    Ravika
    Ravika


    Liczba postów : 61
    Data dołączenia : 05/03/2012
    Wiek : 29
    Skąd : Ferelden

    Dragon Age Empty Dragon Age

    Pisanie by Ravika Pon Mar 05, 2012 9:08 pm

    http://www.dragon-age.pl napisał:Epicka opowieść o przemocy, zdradzie i pożądaniu autorstwa twórców Mass Effect, Star Wars: Knights of the Old Republic i Baldur’s Gate.

    Los ludzkości spoczywa w rękach kilku wybrańców przeznaczenia. Jesteś Szarym Strażnikiem, jednym z ostatnich przedstawicieli starożytnego bractwa, które przez wieki strzegło ziem Fereldenu przed niebezpieczeństwem. Podczas jednej z niezwykle ważnych bitew zostałeś zdradzony przez zaufanego generała – wyruszasz teraz śladem zdrajcy, aby go schwytać i wymierzyć sprawiedliwość.

    Zmierzając ku ostatecznej konfrontacji ze Złem, będziesz musiał stawić czoła przerażającym przeciwnikom oraz dokonać niełatwej sztuki zjednoczenia wszystkich ras zamieszkujących ogarnięty ogniem wojny Fereldenu.

    Romans z kuszącą zmiennokształtną może Cię przybliżyć do zwycięstwa, ale również sprowadzić Twoją misję na manowce, stawiając jej powodzenie pod znakiem zapytania. Jako prawdziwy przywódca musisz być bezwzględny w swoich decyzjach i gotów poświęcić swoich bliskich i przyjaciół w imię dobra ludzkości.

    Niesamowity świat gry: najwspanialsze uniwersum w historii BioWare, ponad dwukrotnie rozleglejsze i bardziej szczegółowe od świata Mass Effect, oferujące ponad 80 godzin gry.

    Muszę przyznać, że DA jest jedną z moich ulubionych gier (w którą niestety nieczęsto mam okazję pograć). Połączenie przyjemnej fabuły, dobrze przemyślanych postaci, możliwości rozwoju własnego bohatera, przyjaźni i romansów zawiązywanych przez niego, oraz wybierania stron, po których opowiada się nasz Warden.
    Czy ktoś grał/słyszał?
    Sairento
    Sairento


    Liczba postów : 2
    Data dołączenia : 11/03/2012
    Wiek : 28

    Dragon Age Empty Re: Dragon Age

    Pisanie by Sairento Nie Mar 11, 2012 11:54 am

    Jasne, jasne, słyszałem i grałem( z 6 razy przeszedłem) wspaniała gierka, nie żałuję żadnej godziny/minuty/sekundy przy niej spędzonych Very Happy . Jeśli ktoś się chce nazywać prawdziwym graczem RPG, to w ostatnich latach mało takich cudeniek wyszło, więc tylko jedno: GRAJCIE ;D

      Obecny czas to Sro Maj 15, 2024 2:50 am