Forum Świnoujskiego Fandomu

Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

2 posters

    Shizuku (w skrócie :Shizu)

    Shizuku
    Shizuku
    Moderator
    Moderator


    Liczba postów : 50
    Data dołączenia : 03/03/2012
    Wiek : 28
    Skąd : Świnoujście

    Shizuku (w skrócie :Shizu) Empty Shizuku (w skrócie :Shizu)

    Pisanie by Shizuku Pon Mar 05, 2012 6:23 pm

    Ha, będę pierwsza ! Twisted Evil *zaciera łapki* Uwaga, bo lubię mówić o sobie.

    Urodziłam się 10 stycznia. Świnoujście to moje miasto rodzinne <ale dziura>
    W podstawówce chodziłam do zacnej szkoły muzycznej I stopnia, oraz pływałam w nauce pływania collegium (nadal to robię) i do grudnia ubiegłego roku aktywnie udzielałam się w harcerstwie (to już będzie 6 lat o.o).
    W między czasie zaczęłam się uczyć grać na gitarze, oraz rysować.

    Moje pierwsze anime to było (nie wiedząc o tym) jakże by inaczej Naruto, na kanale Jetix *łezka w oku* Pierwszą mangę poznałam dzięki mojej przyjaciółce z obozu konnego w 2010 a było to .... <werble> FullMetal Alchemist xd Potem oglądałam Elfen Lied przez koleżankę, potem kolejne, potem Yaoi itd. Pierwszym konwentem był Grosikon (szczecin) lecz z racji że byłam jedna sama jak palec, a jeszcze nic nie znałam (koleżanka która miała przyjechać się rozchorowała) to byłam tam tylko godzinę. Ogólnie całą akcje z fandomem zaczęłam od Radia Mitsuki.
    Najpierw słuchanie, potem pozdrowienia, potem admin forum, potem stały członek załogi. Potem nowe radio, kolejne itd. Ludzie których tam poznałam są wspaniali <3 Od września tego roku stworzyłam jakże zacny klubik fandomu Shima no Yume i pomimo tego że spotkał się z dość licznymi negatywnymi komentarzami ze strony starszego fandomu, to jakoś działa. Myślę że z czasem się powiększy, poza tym, będziemy reklamować M&A xd

    To chyba na tyle What a Face
    Żegnam
    Shizu
    Sesquacz
    Sesquacz


    Liczba postów : 15
    Data dołączenia : 04/03/2012
    Wiek : 30
    Skąd : Świnoujście

    Shizuku (w skrócie :Shizu) Empty Re: Shizuku (w skrócie :Shizu)

    Pisanie by Sesquacz Pon Mar 05, 2012 7:07 pm

    to moja kolej teraz
    Urodziłam sie 15 lutego w Szczecinie. Nie będę opisywac podstawówki bo nie było nic ciekawego ale gimnazjum to był czad. Zaczęłam wtedy oglądac Shaman king, a potem Naruto. Teraz jestem w liceum i nadal czytam i oglądam anime. Obecnie moim najlepszym anime jest Ao no exorcist-cudo. I to na narazie tyle o mnie :p
    Shizuku
    Shizuku
    Moderator
    Moderator


    Liczba postów : 50
    Data dołączenia : 03/03/2012
    Wiek : 28
    Skąd : Świnoujście

    Shizuku (w skrócie :Shizu) Empty Re: Shizuku (w skrócie :Shizu)

    Pisanie by Shizuku Pon Mar 05, 2012 7:23 pm

    Proponuje żebyś każdy robił oddzielny temat na swój temat Smile)

    Sponsored content


    Shizuku (w skrócie :Shizu) Empty Re: Shizuku (w skrócie :Shizu)

    Pisanie by Sponsored content


      Obecny czas to Sro Maj 15, 2024 10:46 am